Niniejsza strona internetowa może używać technologii cookie głównie w celach zapewnienia prawidłowego działania, ale także m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Akceptacja przyjmowania plików cookie może zostać odwołana za pomocą ustawień przeglądarki. Możliwe jest również sprawdzenie obecności i przeglądanie zawartości plików cookie.
Twoje wsparcie jest dla nas ważne

KONTAKT

Stowarzyszenie Miłośników
Sztuki w Jaworzu

sms.jaworze@vp.pl

tel.

502 329 679

 

STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW SZTUKI NA FACEBOOK'U



ZAPRASZAMY

na VI Maraton Sztuki 


 

Maraton Sztuki 08 - 09 lipca 2017

Wykaz warsztatów

 

Sobota, godz. 1000 - 1300

1. Witraż -prowadzący: Anna Danowska, Bogusław Skoczylas, temat pracy "Zawieszka anioł" (od 10.00 - do 15.00)
2. Sutasz - prowadząca Beata Żabińska, temat pracy "Wisior"
3. Beading - Edyta Słomińska, "Kolczyki"
4. Decoupage - Lucyna Ciochoń-Guziur, "Deska kuchenna z transferem"
5. Scrapbooking - Ewa Wróbel, "Album"
6. Szkliwienie i wypalanie ceramiki - Edyta Malcer, Jarosław Malcer, "Raku"
7. Ceramika na kole gancarskim - Edyta Malcer, Jarosław Malcer, "Podstawy na kole gancarskim"
8. Warsztaty dla dzieci - Małgorzata Koniorczyk, "Sztuka recyklingu" (10.00 - 11.30


Sobota, godz. 1400 - 1700

1. Beading - prowadząca Natalia Sumina - Ficek, temat pracy "Pierścionek"
2. Filcowanie - Anna Uniwersał, "Kwiaty"
3. Wiklina papierowa - Wiesława Kobiela, "Koszyk"
4. Szkliwienie i wypalanie ceramiki - Edyta Malcer, Jarosław Malcer, "Horse hair"
5. Ceramika na kole gancarskim - Edyta Malcer, Jarosław Malcer, "Podstawy na kole gancarskim"
6. Mydałka glicerynowe - 'FAJNA' Spółdzielnia, "Mydełko dla najbliższych"
7. Druciarstwo artystyczne - Natalia Antunović-Djapo, "Biżuteria z drutu"

 
Niedziela, godz. 1000 -1300

1. Decoupage - prowadząca Lucyna Ciochoń-Guziur, temat pracy "Deska kuchenna z transferem"
2. Beading - Edyta Słomińska, "Kolczyki"
3. Wiklina papierowa - Wiesława Kobiela, "Koszyk"
4. Druciarstwo artystyczne - Anna Uniwersał, "Podstawy druciarstwa"
5. Mydełka glicerynowe - 'FAJNA' Spółdzielnia, "Mydełka dla najbliższych"
6. Warsztaty dla dzieci - Anna Chęć, "Gałgankowe lalki" (w godz. 10.00 - 11.00)
7. Warsztaty dla dzieci - Tomasz Czeczko,"Malowanie na koszulkach z użyciem szablonów", dzieci przynoszą własne koszulki w jasnych kolorach (w godz. 10.00 - 11.00)
8. Warsztaty dla dzieci - Małgorzata Koniorczyk, "Sztuka recyklingu" (w godz. 10.00 - 11.30)

Niedziela, godz. 1400 -1700

1. Sutasz - Beata Żabińska, "Wisior"
2. Druciarstwo artystyczne - Natalia Antunović-Djapo, "Biżuteria z drutu"
3. Foamiran - Natalia Sumina-Ficek, "Kwiat piwonii"
4. Mydełka glicerynowe - 'FAJNA' Spółdzielnia, "Mydełka dla najbliższych"
5. Rzeźba w kamieniu - Krzysztof Czader, "Rzeźbić każdy może" (w godz. 15.00 - 17.00)
6. Warsztaty dla dzieci - Tomasz Czeczko, "Malowanie na koszulkach z użyciem szablonów", dzieci przynoszą własne koszulki w jasnych kolorach (w godz. 13.00 - 14.00)

 

 

 

 

 

  

 

 

 

slider